Ceny otevřených programů Shine Leadership

Aktuální ceny pro jednotlivé kurzy/programy najdete v termínovníku otevřených programů.

Kurzovné a služby

V kurzovném je zahrnuta: odborná realizace programu, pronájem školicích prostor, organizační a materiálové zabezpečení, technické vybavení, materiály pro účastníky, občerstvení (coffeebreaky, obědové menu včetně jednoho nápoje) a osvědčení/certifikát o absolvování kurzu/programu.

U docházkových kurzů/programů zahrnuje kurzovné i náklady na občerstvení. Kurzovné u docházkových kurzů nezahrnuje náklady na ubytování ani jeho zajištění. V případě zájmu můžeme doporučit ubytování poblíž Tréninkového centra Shine Leadership, kde se programy konají (Praha 6).

U dlouhodobých programů jsou zvlášť hrazeny služby stravování a ubytování, které jsou plně i zajištěny.

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.

Bonusy

Cena kurzovného se ve vyhlášeném aktuálním bonusovém programu snižuje pro ty účastníky, kteří objednají a zaplatí kurz/program 1 měsíc před jeho zahájením, nebo v uvedeném vyhlášeném termínu. Tento bonus platí jen u vybraných kurzů/programů a je vždy uveden aktuálně u daného programu na webu.

Bonusy získávají klienti z výše kurzovného. Informace o případném bonusu je uvedena u jednotlivých kurzů či akcí. V případech nároku na více bonusů se klientovi přiznává vždy jen ta vyšší a nekumuluje se s ostatními. Platnost bonusových akcí je datumově ohraničena.

Veškeré nároky na uplatnění slev a bonusů je potřeba uvést v poznámce objednávky.

Máte jakékoli dotazy k cenám?

Pište Šárce Pojerové na sarka.pojerova@shineleadership.cz nebo volejte 603 711 594.