Změny se dějí jen „zevnitř ven“

Žádná trvalá pozitivní změna ve vašem životě nepřijde zvenčí, ale musí přijít z vás. Protože jen to, co si uvědomujete, můžete opravdu řídit – Lead Yourself ®. Tvoříme a realizujeme na českém trhu unikátní programy, které vás zásadně posunou v hluboké proměně osobních postojů a vztahů, stejně jako v manažerských dovednostech.

24
let společných zkušeností a sdíleného know-how našich lektorů a konzultantů
270
celkový průměrný roční počet dnů všech našich otevřených i zakázkových programů
810
absolventů dlouhodobého Emočního leadershipu za posledních 16 let

Proč Shine Leadership ®

Lead Yourself ®

Boříme mýty, přinášíme konfrontační témata, ukazujeme nové pohledy. Náš přístup k rozvoji a změnám „zevnitř ven” je v rámci ČR jedinečný.

Unikátní know-how špičkového týmu

Naši zkušení lektoři, kouči a konzultanti sdílí své zkušenosti přes 15 let. Předávají jen to, co si v praxi odzkoušeli sami na sobě – a v praxi ve stovkách firem.

Zažijete viditelné výsledky

Přinášíme trvalé změny a konkrétní přínos do vašeho pracovního i osobního života – což potvrzují i naši klienti a absolventi našich programů.

Splníte podmínky certifikace

Část našich programů má mezinárodní certifikaci pro IPMA. Účastí v programech tak získáte potřebné jednotky pro certifikaci. Více o certifikaci: https://www.shineleadership.cz/certifikace-ipma/

Osobnostní rozvoj

Zlepšete kvalitu osobnosti a zlepší se vše, co v životě i v práci děláte.

HR poradenství

Hledáte partnera, který s vámi nastaví rozvoj lidí ve firmě?

„Existují tři hlavní věci, které mě utvrzují ve smyslu své práce. Tou první je práce s klienty a pravidelná setkání s absolventy našich programů: když u nich vidím jasné posuny a výsledky změn. Tou druhou je skvělý tým, který mám kolem sebe. A za třetí jsem to já sama: protože mi emoční leadership také změnil život k lepšímu. Vše jsem si v průběhu třinácti let vyzkoušela sama na sobě. A tu motivaci, inspiraci a energii chci předávat dál – třeba i vám.”

Šárka Pojerová
- Managing Director

Náš skvělý tým

Co o našich programech říkají

"Program „Emoční leadership“ výrazně převyšuje všechny vzdělávací programy, které jsem kdy absolvoval. Je výjimečný především tím, že se člověk podívá ne sebe zvenčí. Najednou dostane příležitost uvědomit si svoje vzorce chování, pochopí, kde jsou jeho kořeny. Dostane návod, jak se posunout, zlepšit, změnit… Výsledkem je to, že rozumím víc sám sobě a taky jsme přišel na to, proč se lidé v mém okolí chovají tak jak se chovají. Najednou jim víc rozumím. Program mi pomohl uvědomit si, co má v životě skutečnou hodnotu. Můj život se zásadně změnil. Užívám si ho! Doporučil bych jej absolvovat každému, kdo řídí jakoukoli skupinu nebo stojí v životě na rozcestí, před nějakým zásadním rozhodnutím."

Miroslav Ostrý
— Generální ředitel, IDEAL–Trade Service, spol. s r. o.

Partneři

IPMA® Česká republika Internationational Project Management Association
Profiles International a.s.
People Management Forum, z. s.
Jsme členy PMF

Certifikáty

Akreditace Partner IPMA CZ
Certifikace IPMA
Úřad průmyslového vlastnictví - ochranná známka
Prověřená společnost 2018

Pište, volejte