Šárka Pojerová

„Leadership není jednoduše něco, co děláme. Schopnost rozvíjet se jako leader je založena na osobní schopnosti rozvíjet se jako člověk. Leadership přichází odněkud uvnitř nás.“

„Moje poslání v Shine Leadership je dosažení nárůstu kvality leadershipu manažerů cestou celostního vedení člověka, a tím navýšení kvality jejich práce a života. Baví mě žít a vidět posuny a změny leaderů nejen ve znalostech a dovednostech, ale hlavně i v rovině postojů, projevů chování a vztahů – v jejich přirozených kvalitách. Mám velkou důvěru, že to dává smysl, viditelné výsledky změn jsou pro mne motivací, inspirací a energií“.

Konzultant, manažer-garant projektů. Vzdělávání dospělých se věnuje od roku 1999. Je jednatelkou a majitelkou společnosti Shine Leadership s.r.o., která se zabývá osobnostním a manažerským rozvojem. Mimo vlastní manažerskou a konzultantskou práci je garantem dlouhodobých projektů a klíčových zákazníků v rozvojových manažerských  programech v oblasti osobnostního  a manažerského  rozvoje.

Vlajkovou lodí  Shine Leadership je jedinečný program pro management – Emoční leadership, kterému se věnuje mnoho let a provází všechny manažerské open skupiny. Jako konzultant se věnuje oblasti poradenství HR, primárně hodnocení lidí – 360° ZV, Asssessment/Development Centre, Assessment testy Profiles, Analýzy potřeb aj. Je certifikována mezinárodní společností Profiles v oblasti hodnocení lidí a společností. V rámci svého rozvoje absolvovala řadu manažerských rozvojových programů, tréninků a certifikačních kurzů.

Vystudovala psychologii a pedagogiku. Pracovala jako poradce a manažer týmu obchodních zástupců, trenér v oblasti vrcholového sportu, projektový manažer a jako konzultant v oblasti recruitmentu, vzdělávání a poradenství. Dlouhodobě působila jako obchodní ředitel. Má praktické manažerské a konzultantské zkušenosti v rámci komplexního rozvoje lidí a firem, od specializovaných tréninků až po komplexní vzdělávací a poradenské projekty.

Programy
lektora

Náš skvělý tým

Pište, volejte