HR poradenství - Zakázkové programy

Zlepšete kvalitu své osobnosti: začněte se změnou zevnitř ven. Vybírejte z otevřených i zakázkových programů ze všech našich oblastí: osobnostní rozvoj, manažerský rozvoj i HR poradenství.

Zkuste metodu vícenásobné zpětné vazby 360° pro osobní rozvoj a hodnocení.

Nejlepší investice je investice do sebe, protože kvalita Vaší osobnosti ovlivňuje kvalitu všeho co děláte, včetně vašich vztahů.

„Metoda metod“, která vám slouží k posouzení a zhodnocení silných stránek a rozvojových potřeb lidí.

Seminář, který změní DNA vaší firmy: aby smečky v ní začaly fungovat hladce jako jeden tým.

1 den

Shine Leadership produktový leták Termínovník 2021 Termínovník 2021_EN

Co o našich programech říkají

"Program „Emoční leadership“ výrazně převyšuje všechny vzdělávací programy, které jsem kdy absolvoval. Je výjimečný především tím, že se člověk podívá ne sebe zvenčí. Najednou dostane příležitost uvědomit si svoje vzorce chování, pochopí, kde jsou jeho kořeny. Dostane návod, jak se posunout, zlepšit, změnit… Výsledkem je to, že rozumím víc sám sobě a taky jsme přišel na to, proč se lidé v mém okolí chovají tak jak se chovají. Najednou jim víc rozumím. Program mi pomohl uvědomit si, co má v životě skutečnou hodnotu. Můj život se zásadně změnil. Užívám si ho! Doporučil bych jej absolvovat každému, kdo řídí jakoukoli skupinu nebo stojí v životě na rozcestí, před nějakým zásadním rozhodnutím."

Miroslav Ostrý
— Generální ředitel, IDEAL–Trade Service, spol. s r. o.

Pište, volejte